תחומי התמחות - דיני תעבורה

צור קשר
סיפורי מקרים

העבירה: מדובר בחשודה  אשר מיוחס לה כי תקפה את בעלה ואת בנה בן ה-6.כאשר הגיעו שוטרים לביתה, היא התנגדה לעיכובה ונעצרה.

העבירה: חשוד,ולא נאשם, בכך שאיים להרוג את  גרושתו ולהתאבד.

העבירה: תקיפה סתם בנסיבות מחמירות לפי סעיף  379+  382(ב)(1) לחוק העונשין_ היזק בזדון- לפי סעיף 452 לחוק העונשין.

העבירה: פציעה בנסיבות מחמירות- עבירה לפי סעיפים 334+ 335(א)(1) לחוק העונשין, איומים- עבירה לפי סעיף 192 לחוק העונשין, תקיפה סתם- עבירה לפי סעיף 379 לחוק העונשין.

העבירה: קשירת קשר לביצוע פשע-עבירה לפי סעיף 499(א)

העבירה: התפרצות למקום מגורים לבצע עבירה- עבירה לפי סעיף 406(ב) לחוק העונשין+ סעיף 29(א) לחוק העונשין+ סעיף 25 לחוק העונשין.

העבירה: הסעה ברכב תושב זר השוהה שלא כדין- עבירה לפי סעיף 12 א(ג)(1) לחוק הכניסה לישראל+ ניסיון להעסיק תושב זר שלא כדין- עבירה לפי סעיף 12 א(ב)לחוק הכניסה לישראל+ סעיף 25 לחוק העונשין.

העבירה: הכנסת סמים לכלא.

העבירה: מדובר בחשוד, קטין שטרם מלאו לו 16 שנים,  שנחקר על הטרדה מינית .

העבירה: כנגד החשוד תיק תלוי ופתוח במשטרה בגין עבירה של תקיפה סתם.

העבירה: החזקת סם מסוכן שלא לצריכה עצמית- עבירה לפי סעיף 7(א)+(ג) רישא+ 31(3) לפקודת הסמים המסוכנים.

העבירה: החזקה/ שימוש בסמים שלא לצריכה עצמית- עבירה לפי סעיף 7(א)+7(ג) לפקודת הסמים המסוכנים+ סעיף 25 לחוק העונשין.

העבירה: שני אישומים של כניסה לישראל שלא כחוק- עבירה לפי סעיף 12(1) לחוק הכניסה לישראל.

העבירה: התפרצות לבניין שאינו בית מגורים- עבירה לפי סעיף 407(א) לחוק העונשין וגם ניסיון גניבה- עבירה לפי סעיפים 384+25 לוק העונשין.

העבירה: מדובר ב-3 אישומים באותו כתב אישום; אישום ראשון,הפרה הוראה חוקית-עבירה לפי סעיף 287(א

העבירה: סחר בסם מסוכן-עבירה לפי סעיף 13+19 א' לפקודת הסמים המסוכנים.

העבירה: הנאשם נשפט שלא בנוכחותו בגין עבירה של נהיגה ברכב  מבלי  לציית להוראת שוטר , אשר הורה לו להזדהות ולהציג רישיונות נהיגה ורכב.

העבירה:  נהיגה בשכרות לפי סעיף 62(3) ו-39 א לפקודת התעבורה.

רף העבירה ע"פ החוק: אי ציות לתמרור ב-  37 (עצור ותן זכות קדימה לתנועה בדרך החוצה), עבירה על תקנה 64(ד)לתקנות התעבורה ונהיגה בקלות ראש-עבירה על סעיף 62(2) בקשר עם סעיף 38(2) לפקודת התעבורה.

העבירה: נהיגה בשכרות, בניגוד לסעיף 62(3) לפקודת התעבורה ותקנה 169 א לתקנות התעבורה.

העבירה: נהיגה בשכרות, בניגוד לסעיף 62(3) לפקודת התעבורה ותקנה 169 ב לתקנות התעבורה.

העבירה: נהג חדש, שטרם מלאו לו 21 שנה, הסיעה ברכב 3 נוסעים ללא מלווה בניגוד לסעיף 12 א 2 לפקודת התעבורה.

העבירה: הנאשם נהג בטרקטורון מבלי שהותקנה בו מסגרת בטיחות להגנה על הנהג, בניגוד לתקנה 363 ב(א)לתקנת התעבורה. כמו כן נהג ללא לוחית זיהוי בניגוד לתקנה 165(ב) לתקנת התעבורה.

העבירה:  אי ציות לאור אדום ברמזור-עבירה על תקנה 22(א) לתקנות התעבורה+תקנה 21(ב)(2) לתקנות התעבורה וכן נהיגה בקלות ראש-עבירה על סעיפים 62(2)+38(2) לפקודת התעבורה.

העבירה: אי ציות לתמרור עצור-עבירה על תקנה 64(ג)לתקנות התעבורה+ סעיף 38(2)לפקודת התעבורה, נהיגה בקלות ראש-עבירה על סעיף 62(2)+סעיף 38(2) לפקודת התעבורה, גרימת תאונה בה נפגע אדם ונגרם נזק

דיני תעבורה - עו''ד תעבורה ורד חן

עורך דין תעבורה המתמחה במגוון דיני תעבורה, על אף השם המאוד אפרורי והשולי שלהם נמתחים על פני תחומים רבים בחיינו, בייחוד מאחר שהחלקים המרכזיים שבהם עוברים על הכביש הלכה למעשה. נושא התעבורה הינו נושא מורכב ועדין נושא בו החוק דן ברגישות יתרה ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין תעבורה מומחה
 

בכל הקשור לעינייני דיני תעבורה לעיתים נדמה לנו שהאצבע קלה מאוד על ההדק בכל הקשור למתן דוחות, קנסות ונקודות, אולם החוק מתייחס לנושא התעבורה בכובד ראש ניכר ביחס לעברות השונות בהתאם לאחריות הרבה המוטלת על כתפי הנהג בעת ההמצאות על הכביש ואפילו בחניה, אחריות שחשוב מאוד להנהיג אל תוך המודעות של ציבור הנהגים

דיני תעבורה - אלו רשויות רשאיות להרחיק נהג מהכביש

הרשויות אשר רשאיות להוריד נהג מהכביש הן הרשויות המחוקקות, והרשויות המבצעות, בתוכן נכללים גופים כמו כוחות הביטחון (משטרה), הרשות להוצאה לפועל וכמובן, הרשות המחוקקת, ערכאות בתי המשפט השונות ביניהן כמובן בית הדין לענייני דיני תעבורה. העבירות הנפוצות בגינן נהג מורחק מהכביש עשויות להשתנות בהתאם לרשות ובהתאם לסוג העבירה ולכן ממולץ להתייעץ ולקחת שירותי עורך דין לתעבורה. עבירות כמו חציית צומת באור אדום, נהיגה ללא רישיון בתוקף, נהיגה בשכרות הן בין העבירות הנפוצות והחמורות ביותר בגינן ישלל רישיונו של נהג באופן מיידי כבר במעמד הנסיעה, במקרי עבירות דיני תעבורה אלה מאוד מומלץ להעסיק את שירותיו של עורך דין דיני תעבורה.
 


מהן העברות הנפוצות ביותר על הכביש בגינן מגיע נהג לבית משפט תעבורתי

העבירות השכיחות ביותר שניתן לראות על הכביש בשנים האחרונות, במסגרתן יגיע נהג אל בית הדין התעבורתי בליווי של עורך דין תעבורה הן עבירות בתחום המהירות, אי מתן זכות קדימה ונהיגה בשכרות. אלה הן שלוש העבירות החמורות ביותר במסגרת עבירות דיני תעבורה והתנועה ובגינן יוזמן הנהג אל בית הדין בנוסף לסנקציות אותן יקבל כבר במעמד האירוע עצמו. בית הדין התעבורתי נוהג בחוסר סלחנות יתרה בכל הקשור לנושאים והעבירות הנ"ל ולכן מומלץ להתייעץ בשירותי עו"ד תעבורה מומחה, על כן גם אם אתם יודעים כי ביצעתם את העבירה ובמיוחד אם אתם יודעים זאת, חשוב להיעזר בשירותיהם של עורכי דין תעבורה לבחינת הסדר או עסקת טיעון בנסיבות מקלות יותר. הסדרים והקלות עונש, אותם תתקשו לקבל בכוחות עצמכם
 


עורך דין תעבורה ופלילי – מהן העבירות הפליליות במסגרת העבירות התעברותיות

עבירה פלילית היא כל עבירה אשר כוללת חשיבה והתנהגות פלילית אשר מטרתה לפגוע באדם או רכוש, עבירות אלה הן העבירות החמורות ביותר בחוק ונושאות איתן קלון. החוק התעבורתי אשר מתמחה בו בו עורך דין תעבורה מתייחס לשלושת העבירות הנ"ל, עליהן דנו במסגרת המאמ, כעבירות הקרובות ביותר לעבירות הפליליות במסגרת הדין התעבורתי וזאת מאחר שמדובר בעבירות בעלות הגדרה רשלנית חמורה באשר לנוסעים ברכב ומשתמשי הדרך האחרים
 

שירותיו של עורך דין תעבורה - כיצד ניתן להוכיח שלא נהגנו במהירות מופרזת

בעקרון זאת כמובן המילה שלנו נגד המילה של השוטר. אבל מקרים לא מעטים הראו כי שיקול הדעת של השוטר ומה שנראה מנקודת המבט האנושית כמהירות מופרזת לא התגלתה כנהיגה במסגרת המהירות המותרת או כזאת אשר לא חרגה יתר על מידה מהמהירות המותרת. כמובן שניתן להסתמך על המצלמות בכביש במידה והיו כאלה בסביבה אבל חשוב מאוד לקחת אחריות ולהקדים תרופה למכה ולהעסיק עורך דין תעבורה. עורכי דין לתעבורה ממליצים במיוחד להתקין מצלמות המסוגלות להקליט את המהירות והנסיעה עצמה בכל שלב ובכך להימנע ממצבים של התנצחות משפטית עם שוטר


עורך דין לתעבורה הינו עורך דין המתמחה בכל נושאי החוק, העבירות, העונשים וההקלות הקיימות בתחום התנועה לצד דיני תעבורה. עו''ד לתעבורה יכול לסייע במקרים רבים של קבלת דוחות, קנסות, סנקציות ו/או עמידה לדין בבית המשפט לתעבורה. עורכי דין לתעבורה יוכלו להקל ואף לבטל את גזר הדין (קנס/עונש/מאסר/שלילה) במסגרת האפשרויות והמקרה הספציפי.

עורכת הדין לתעבורה ורד חן היא בין המשפטנים המומחים בארץ בתחום התעבורה, בעלת ניסיון רב בניהול דיונים בבתי הדין התעבורתיים, הוכחת חפות והקלות בסנקציות, קנסות ודוחות, חקירת עברות תנועה ותאונות דרכים.


עורך דין דיני תעבורה לא חייב להיות בעל ניסיון בדיונים משפטיים בכדי לעסוק ולייצג לקוח בתחום התעבורה. אבל חשוב מאוד לדעת כי רק ליטיגטור, כלומר, טוען משפטי מנוסה בבתי הדין התעבורתיים יוכל להגדיל את הסיכויים לטובתכם במעמד הדיון המשפטי בבית המשפט.
 

דיני תעבורה בישראל

 

עו"ד תעבורה ורד חן הינה משפטנית מקצועית בתחום דיני התעבורה וטוענת משפטית מנוסה בבתי הדין התעבורתיים , צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית ותיאום פגישה ראשונית ללא כל התחייבות.
 

זקוקים לייעוץ או ייצוג בתחום התעבורתי? צרו קשר עוד היום עם עו"ד תעבורה ורד חן וקבלו פגישת ייעוץ ראשונית התחייבות